Zakopiańska 38A aniarabka@poczta.onet.pl 507 248 386

Ośrodek Wypoczynkowy Ania oferuje całoroczne noclegi w Rabce Zdrój w pokojach 1, 2, 3 lub 4 osobowych oraz w studio. Dla wszystkich Gości odwiedzających nasz ośrodek wypoczynkowy w Rabce, czekają pomieszczenia wyposażone w telewizor, radio, łazienkę oraz czajnik elektryczny. Przy pokojach w większości przypadkach znajduje się również balkon z widokiem na miasto lub tereny zielone.

Na terenie obiektu czynny w sezonie letnim odkryty kameralny basen z brodzikiem dla najmłodszych wczasowiczów. Dla wszystkich udostępniamy bezpłatne WiFi, a gwarantem udanego rodzinnego wypoczynku jest duży, zielony ogród z placem zabaw, miejscem na ognisko lub grill, boiskiem do siatkówki i placem do gry w koszykówkę.

Dla osób, które przyjeżdżają do nas własnym transportem, przygotowaliśmy monitorowany parking.

Wszystkich swoich Gości zachęcamy do korzystania ze stołówki, gdzie staramy się serwować zawsze najsmaczniejsze posiłki. Co prawda nie zdarzyło się nam jeszcze „wypuścić” z sali głodnego osobnika, ale jeżeli porcja serwowana będzie niewystarczająca – na jednym z pięter budynku, znajduje się aneks kuchenny z wyposażeniem niezbędnym do przygotowania każdego posiłku.

Zaapraszamy bardzo serdecznie!
Również z rodzinnymi pupilami 🙂